נעים להכיר, אני ד"ר חייתה נוריאל, 
את 'הבונות החופשיות' - קליניקה לאימון וטיפול בנשים במצבי משבר ובמעברים במעגל החיים -  הקמתי מתוך רצון להעניק תמיכה מוכוונת ומקצועית לנשים במצבי חיים מורכבים, ומתוך ידיעה ואמונה שכל אחת יכולה לחיות את הכי טוב שלה בתנאים שיש לה.
אני מאמנת מוסמכת, מטפלת במצבי פוסט-טראומה, מנחה, יועצת ומרצה, ומובילה מזה כשמונה עשרה שנים תהליכים משפיעים של ייעוץ וליווי אישי ומקצועי של נשים במגוון גילים, קבוצות התפתחות וקבוצות עבודה. מזה שנים רבות אני חוקרת, מרצה וכותבת יוצרת, מומחית בתחומים של התפתחות פסיכולוגית של נשים, מגדר, מנהיגות וניהול, רב תרבותיות, זהות ונראטיב, טראומה ומצבי סיכון.
כחלק משיטת העבודה הייחודית שפיתחתי, אני מסייעת לנשים שאני מלווה לחשוב על עצמן ועל חייהן בדרכים חדשות, ולדייק הלכה למעשה את תמונת החיים המשמעותית עבורן, הרצוייה להן. בתהליך קצר יחסית תוכל כל אשה הנמצאת במצב חיים משברי, או בנקודת מעבר בצומת חיים, להעצים את הכוחות והכישורים העומדים לרשותה, להתאמן על רפרטואר חדש של מחשבות, רגשות ופעולות, לחזק את תחושת המשמעות, השמחה והמסוגלות שלה, לחוות שינוי בשגרת החיים וללמוד כלים בהן תוכל להשתמש גם כשהאימון יסתיים וכך להמשיך להיות המאמנת של עצמה.
התהליך מתאים לנשים במצבי משבר ובמצבי מעבר אישיים או מקצועיים: 
מצוקה אישית ופוסט טראומה. משבר במערכות יחסים. התארגנות והתייצבות מחדש בשנים ראשונות אחרי גירושים. התמודדות עם מצבי מחלה כרונית או מסכנת חיים, ובני משפחה מלווים.
מעברים ושינויים מקצועיים. כניסה לתפקיד ניהולי חדש בדרג ביניים או בדרג בכיר. פרישה מעבודה והתארגנות להמשך החיים.

אודותיי